Na Kyčerce bude „fičák“!

Na Kyčerce bude „fičák“!

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků.

Celkový vítěz soutěže si z Kyčerky nakonec odveze nové lyže. Soutěž je určena nejmenším, amatérským dětským lyžařům a účast v ní je samozřejmě zdarma. Poslední, třetí kolo soutěže se pojede již za týden – tedy  19.2.2017.

 Na své si zde přijdou i romantici. Hospoda Kyčerka totiž přichystala akci pro všechny zamilované s názvem Valentýn na Kyčerce. Hosty, kteří si zde předem rezervují stůl, tak čeká čtyřchodové menu u romanticky prostřeného stolu.

 Příjemně je také na svazích. Podmínky jsou stále výborné. Na sjezdovkách leží 60 - 90 cm sněhu.

Ski areál SYNOT Kyčerka v provozu denně od 8 do 16 hodin. Večerní lyžování probíhá vždy v úterý, čtvrtek a sobotu, a to od 18:00 do 21:00 hod.

Ski areál SYNOT Kyčerka nabízí celkem 9 sjezdovek, 40 km běžeckých tratí, dva pohyblivé koberce pro děti, lyžařskou a snowboardovou školu. V areálu je přibližně 2,5 km sjezdových tratí a 9 vleků, které dokáží odbavit až 6,5 tisíce osob za hodinu. Pro milovníky běžek je připravena strojově upravená běžecká stopa. K dispozici je také půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola a hned několik možností občerstvení.

Areál patří do Skiregionu Valašsko, lyžaři v něm tedy mohou využívat skipasy, platné hned pro několik lyžařských areálů.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz