Víkend na Kyčerce: Lyžařské závody i zvěřinové hody!

Víkend na Kyčerce: Lyžařské závody i zvěřinové hody!

Skvělé lyžařské podmínky i nadále hlásí Ski areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Na sjezdovkách leží až 80 cm sněhu.

O víkendu navíc bude spuštěn i poslední vlek, který zatím nebyl v provozu – a to v oblíbeném Fun parku - prozatím ještě bez překážek a skoků pro snowboardisty.  

Tuto sobotu a neděli se navíc na Kyčerce uskuteční závody ve slalomu žáků. Jedna ze sjezdovek tak sice bude pro veřejnost uzavřena, ostatních 8 ale bude v plném provozu a vleky pojedou bez jakéhokoliv omezení. V sobotu si navíc hosté mohou zpestřit závěr dne večerním lyžováním

Na své si tentokrát přijdou také gurmáni. Hospoda Kyčerka totiž láká na víkendové zvěřinové hody.

Ski areál SYNOT Kyčerka nabízí celkem 9 sjezdovek, 40 km běžeckých tratí, dva pohyblivé koberce pro děti, lyžařskou a snowboardovou školu. V areálu je přibližně 2,5 km sjezdových tratí a 9 vleků, které dokáží odbavit až 6,5 tisíce osob za hodinu.

Areál je v provozu denně od 8 do 16 hodin. Večerní lyžování probíhá vždy v úterý, čtvrtek a sobotu, a to od 18:00 do 21:00 hod.

Areál patří do Skiregionu Valašsko, lyžaři v něm tedy mohou využívat skipasy, platné hned pro několik lyžařských areálů.

 

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz