Aktivity Park Kyčerka

Velké Karlovice

V samém srdci Valašska, v malebné krajině Velkých Karlovic, vznikl v roce 2011 ucelený rekreační a sportovní areál s názvem Aktivity Park Kyčerka, který nabízí během celého roku pestré balíčky rekreačních a sportovních aktivit. V zimě jde hlavně o plné využití zázemí moderního SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA, v létě zde ožívá nově vybudovaný bike park.

Od dětí po seniory...

Aktivity Park Kyčerka se vyznačuje především vyváženým propojením sportovních aktivit s přirozenými krásami přírody Velkých Karlovic. Kromě toho je koncipován tak, aby si v  něm našly oblíbenou sportovně-rekreační aktivitu všechny kategorie návštěvníků. Od dětí po seniory, od začátečníků po profesionály. Pro všechny je zde připraveno kvalitní zázemí, široká nabídka aktivit i doprovodných programů a služeb.

Bike park

Přijeďte do Bike pakru Kyčerka a vychutnejte si projížďku po zbrusu nových tratích, které jsou připraveny tak, aby uspokojily očekávání všech kategorií bikerů. Tratě vedou jak lesem, tak po sjezdovce a jsou obohaceny dřevěnými překážkami a dalšími zábavnými a technickými prvky.

Návštěvníky ale nečeká jen tak obyčejný bike park. Jde sice o dráhy, které vedou z kopce dolů a pokud nechcete, nemusíte od začátku až do konce ani jednou šlápnout do pedálů, ale zároveň si je vychutnají všichni ti, kdo se chtějí jen tak projet v přírodě. Pro začátečníky je připraven UNIVERSITY TRAIL, na kterém se vyřádí především dětí a začínající bikeři. Pro profesionály je připraven PROFI TRAIL s náročnými prvky, které vyžadují dobré jezdecké schopnosti. Ti, kteří jezdí především pro zábavu, mohou využít HOBBY TRAIL. Specialitou Bike parku Kyčerka je tzv. pumptrack. Jde o uzavřený okruh, ve kterém biker udržuje rychlost „pumpováním“ nerovností (boulí a klopených zatáček), tedy bez šlapání. Na pumptracku se vyřádí jak děti, tak zkušení profesionálové. Součástí doprovodných služeb je půjčovna kol, průvodcovská a instruktorská činnost, provozujeme Bike Academy, zajistíme cyklotábory pro děti .

Nordic walking

Aktivity Park Kyčerka je součástí prestižní sítě NORDIC WALKING POINT a zároveň držitelem stříbrného certifikátu zaručující vysokou kvalitu služeb poskytovanou lidem, kteří se věnují právě nordic walking, tedy severské chůzi. Nordic Walking je poměrně mladá sportovní disciplína, která je uznávaná jako univerzální prostředek k posílení fyzické aktivity a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro tuto dynamickou chůzi s holemi pak nabízí Aktivity Park Kyčerka se svými lesními stezkami doslova ideální zázemí.

Aktivní relaxace

Už v letním období můžete v Aktitity Parku Kyčerka využít běžeckou či nordic walking stezku s použitím sport testeru pod dohledem odborníků, kteří vám připraví trénink či jen aktivní pohyb na míru. Tato stezka je předzvěstí rekondičního tréninkového a relaxačního areálu na Kyčerce. K dispozici je dále např. disk golf, projížďky terénními koloběžkami, můžete se zde věnovat moderní hře geocaching (hledání skrýší pomocí GPS) nebo kangoo jumps. K dispozici je také možnost lukostřelby. Nabízíme také elektronickou biatlonovou střelnici pro trénink oddílů i jednotlivců.

Disponujeme také kompletně vybavenou půjčovnou sportovního zařízení a vybavení – kola, in line brusle, nordic walking hole, běžecké lyže včetně kompletního vybavení, sněžnice, snow blade (krátké lyže pro carving), vozíky za kolo pro děti, vozík za auto na kola pro obsluhu, nářadí, stojany na kola, čištění a servis kol.

Kontakty

Aktivity Park Kyčerka
Velké Karlovice 920
75606 Velké Karlovice

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >