Hospoda Kyčerka

Velké Karlovice

Pravou valašskou atmosféru a především poctivou domácí kuchyni nabízí stylová hospoda Kyčerka ve Velkých Karlovicích, která je umístěna přímo na úpatí oblíbeného SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA. Působivý interiér doplňuje stylová udírna na masa, sýry a ryby a venkovní víceúčelový gril, na který se vejdou jak celá jehňata a selata, tak dlouhé živáně.

Ze svých teras nabízí kouzelný výhled do malebné krajiny Velkých Karlovic, jejich údolí i hřebenů Vsetínských vrchů, kterým dominuje turisty oblíbené výletní místo Soláň. Právě odtud také pochází řada významných osobností uměleckého života na Valašsku.

Kouzelná je i stezka mezi přilehlým penzionem Gaudeamus a  hospodou Kyčerka, kterou lemují sochy valašských muzikantů, jež vznikly na sochařském řezbáriu přímo na Kyčerce. Vyvrcholení je pozastavení u Valašského betlému umístěného v malé valašské kolibě, složeného taktéž z dřevěných soch od stejných mistrů. To opravdu stojí za poznání.

 

Gurmánské zastavení

Tradice valašské kuchyně se v hospodě Kyčerka snoubí s moderní technologií a umem kuchařů. Výsledkem jsou lahodné pokrmy, které jsou pro všechny gurmány i gamety den co den připravovány s největší pečlivostí. Mnohé jsou zhotoveny přímo před hosty. Hosté se často zapojují také do přípravy živání či grilování jehňat z vlastního chovu, nebo děti si samy opékají naše špekáčky nebo klobáse.

Kontakty

Hospoda Kyčerka
Velké Karlovice 774
756 05 Velké Karlovice
  • tel: +420 725 514 946

www.hospodakycerka.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >