Hospoda Kyčerka

Velké Karlovice

Pravou valašskou atmosféru a především poctivou domácí kuchyni nabízí stylová hospoda Kyčerka ve Velkých Karlovicích, která je umístěna přímo na úpatí oblíbeného SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA. Působivý interiér doplňuje stylová udírna na masa, sýry a ryby a venkovní víceúčelový gril, na který se vejdou jak celá jehňata a selata, tak dlouhé živáně.

Ze svých teras nabízí kouzelný výhled do malebné krajiny Velkých Karlovic, jejich údolí i hřebenů Vsetínských vrchů, kterým dominuje turisty oblíbené výletní místo Soláň. Právě odtud také pochází řada významných osobností uměleckého života na Valašsku.

Kouzelná je i stezka mezi přilehlým penzionem Gaudeamus a  hospodou Kyčerka, kterou lemují sochy valašských muzikantů, jež vznikly na sochařském řezbáriu přímo na Kyčerce. Vyvrcholení je pozastavení u Valašského betlému umístěného v malé valašské kolibě, složeného taktéž z dřevěných soch od stejných mistrů. To opravdu stojí za poznání.

 

Gurmánské zastavení

Tradice valašské kuchyně se v hospodě Kyčerka snoubí s moderní technologií a umem kuchařů. Výsledkem jsou lahodné pokrmy, které jsou pro všechny gurmány i gamety den co den připravovány s největší pečlivostí. Mnohé jsou zhotoveny přímo před hosty. Hosté se často zapojují také do přípravy živání či grilování jehňat z vlastního chovu, nebo děti si samy opékají naše špekáčky nebo klobáse.

 

 Ve víru zábavy

Hospoda Kyčerka myslí také na volnočasové aktivity svých hostů a turistů. Proto se stalo již samozřejmostí pořádání pravidelných hudebních večerů s živou hudbou. Ta láká k poslechu i tanci. Nechybějí však ani folklorní pořady a besedy se zajímavými osobnostmi.

 Nezapomínáme ani na nejmenší. Dětem je v areálu k dispozici i dětský koutek spolu se zábavnými atrakcemi - například trampolínou a houpačkami. Zahrát si ale mohou i venkovní společenské hry, například Člověče, nezlob se nebo šachy.

Kontakty

Hospoda Kyčerka
Velké Karlovice 774
756 05 Velké Karlovice
  • tel: +420 571 444 541

www.hospodakycerka.cz

Aktuality

„NOVÝ“ GRANDGOTEL TATRA VÍTÁ PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY

25.07.2017

Náročná rekonstrukce původního hotelu Tatra skončila. Podle plánovaného termínu se dnes už Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích dočkal nového kabátu a stal se novým přírůstkem do rodiny ubytovacích zařízení v Beskydech. Navíc přinesl práci pěti desítkám zaměstnanců. Více zde...

Na Kyčerce bude „fičák“!

08.02.2017

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků. Více zde...

Na Kyčerce změří síly nejmenší lyžaři!

25.01.2017

Ski areál SYNOT Kyčerka láká veřejnost na další atraktivní program. Aktuálně to jsou překážky pro snowboardisty, jehněčí hody a pohárový závod pro děti. Více zde...

Další aktuality >