Hotel a pasáž Slunce

Uherské Hradiště

Nejstarší dochovaná budova renesančního stylu v královském městě Uherském Hradišti našla díky rozsáhlé investici a velmi citlivé rekonstrukci společnosti SYNOT REAL ESTATE využití v podobě luxusního hotelu a moderní obchodní pasáže.

 

S citem k historii a tradicím

V objektu se snoubí punc historie s komfortem a noblesou dnešní doby. V krásných prostorách renesanční stavby najdete vše, co k modernímu hotelu patří.

Všechny pokoje jsou klimatizovány, vybaveny přípojkou k internetu, který je pro hotelové hosty zdarma. Televize se satelitním signálem, telefon
s přímou linkou, trezor a minibar jsou samozřejmostí.

Stylová restaurace v přízemí hotelu s kapacitou až 60 osob nabízí české i mezinárodní speciality. Tyto prostory jsou také velmi vhodné pro pořádání banketů, recepcí, svateb nebo jiných slavnostních akcí. Pro menší skupiny hostů je pak určen prosklený renesanční salónek,nebo Piano bar v prvním poschodí.

  Nejen pro hotelové hosty je k dispozici exkluzivní vinotéka, ve které najdete ta nejlepší moravská, česká i zahraniční vína, včetně všeho doplňkového sortimentu. Venkovní posezení přímo na Masarykově náměstí s nádherným výhledem na hlavní dominantu Uherského Hradiště pak jen doplňuje neopakovatelnou nabídku hotelu Slunce.

 

Pasáž Slunce

 Útroby historické budovy se po náročné rekonstrukci proměnily v moderní nákupní pasáž. Přímo v centru města si tak můžete dopřát nákupy v různorodém spektru butiků a obchodů. Čas strávený nakupováním vám zpříjemní posezení v kavárně nebo cukrárně.

 

 

Kontakty

Hotel a pasáž Slunce
Masarykovo náměstí 155
686 01 Uherské Hradiště
  • tel: +420 572 432 640

www.hotelslunce.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >