Hotel Elizabeth

Trenčín

Historický hotel Elizabeth byl postaven již v roce 1901 s původním názvem „Hotel Alžběta“. V roce 1921 byl přejmenován na hotel Tatra a tento název si udržel až donedávna. Dnes tento hotel, který se nachází v centru města Trenčín, přímo na úpatí hradu ze 13. století, nabízí ubytování v 79 pokojích.

 

Symbol krajského města

Pouze z interiéru hotelu je možné obdivovat původní římský nápis datovaný na začátek našeho letopočtu, který je zařazen do seznamu nemovitých kulturních památek.
Hotel Elizabeth je jedním ze šesti hotelů regionu, který se může pochlubit zařazením do **** kategorie. Za svoji více než stoletou historii se navíc stal jedním z kulturních a historických symbolů města Trenčín.

Ubytování v duchu secese

Hotel Elizabeth dnes nabízí ubytování pro 134 osob v 79 pokojích:

•             49 dvoulůžkových pokojů

•             24 jednolůžkových pokojů

•             6 luxusních apartmánů

 Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, barevným interaktivním televizorem se satelitním příjmem, v rámci kterého může host sledovat kromě různých TV kanálů také placené TV programy a filmy na přání, také rádiem, WiFi připojením, minibarem, telefonem s přímou linkou a fény na vlasy. Pokoje jsou navíc vybaveny klimatizací.

Hotelová recepce, u které se nachází Lobby bar, funguje non-stop a nabízí rychlý check out, telefonické buzení i směnárenské služby. Hotel umí zabezpečit také room servis, sekretářské služby i služby prádelny. Ubytovaným hostům je k dispozici hotelové parkoviště.

 

 Gastronomie s noblesou

Restaurace hotelu Elizabeth je vyhlášena nejen díky unikátnímu výhledu na římský nápis z roku 179 a bohatému výběru slovenských i mezinárodních jídel. Klimatizovaná restaurace s vyšším standardem obsluhy je totiž známá také díky specialitám tamního šéfkuchaře a nabídce znamenitých vín.

 Kavárna Sissi je vybavena v secesním stylu. Je určena pro společenské akce a neformální setkání např. obchodních partnerů. Hosté zde mohou ocenit především zákusky z vlastní cukrářské dílny, ale také rychlé obědy, pestré zeleninové saláty nebo toasty a sendviče připravené podle originálních receptů.

Ten, kdo se chce bavit až do ranních hodin, může navštívit kasino Monte Carlo, také VIP bar, který je ve 4. podlaží a  nabízí vyhlídku na hradní panoramu.

 

Ideální místo pro kongresy

Hotel Elizabeth je ideálním místem pro pořádání kongresů. Disponuje totiž nejnovější a nejmodernější kongresovou technikou pro nejrůznější konference, semináře, firemní prezentace a další pracovní i společenské akce. Hotelový kongresový sál s kapacitou 180 osob je spolu se 7 dalšími salónky správnou volbou také pro soukromé oslavy a večírky. Velký sál i salonky jsou plně klimatizovány.

 

Wellness centrum

Wellness centrum je vlastně součástí hotelové haly a nabízí skutečnou relaxaci. K jeho vybavení patří klasická i parní sauna, vířivý bazén, tropický déšť a v neposlední řadě nabídka klasických masáží i masáží lávovými kameny v masážních boxech.

 

 Středověk i relaxace

Hotel Elizabeth se snaží neustále přizpůsobovat nabídku svých produktů přáním zákazníků. Výsledkem toho je například středověký večer přímo v prostorech středověkého hradu spojený s historickým programem a dobovou hostinou.

V blízkosti hotelu je také relaxační a sportovní komplex, který nabízí, bowling, squash, tenisové kurty nebo například virtuální golf.

 

Kontakty

Hotel Elizabeth
Ul. gen. M. R. Štefánika 2
911 01 Trenčín
  • tel: +421 326 506 111

www.hotelelizabeth.sk

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >