Hotel Synot

Staré Město

Hotel SYNOT patří k nejoblíbenějším wellness hotelům na Slovácku. Kromě vyhlášené kuchyně totiž nabízí služby nově zrekonstruovaného hotelového wellness centra. V zázemí hotelu najdete také široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, fotbal či další možnosti, které skýtá přilehlý sportovní areál.

 

Kvalitní a útulné ubytování

Pokoje jsou klimatizovány, pro hosty je k dispozici zdarma internetová přípojka, Wifi, trezor a televize se satelitním signálem.

 Hotel SYNOT je ideálním místem pro pracovní a přátelská setkání a pořádání malých i větších akcí. Kromě útulného lobby baru disponuje stylovou hospůdkou s letní terasou a salónkem.

 

Wellness hotel v srdci Slovácka

 Hotel SYNOT nabízí pestrou škálu služeb moderního hotelového wellness centra. Zajímavý interiér
a příjemná atmosféra vás vtáhnou do světa absolutního odpočinku a relaxace.

 Aquacentrum nadchne bazénem s protiproudem a perlátorem, křišťálově průzračnou lázní o teplotě 28 °C a vodní masáží ve dvou whirlpoolech. Sauna Word vás vtáhne do exkluzivního světa plného tepla a vůní. Nabídne vám solnou parní lázeň, aroma parní lázeň, finskou saunu, aroma saunu, tepidarium s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem a odpočinkovou místnost s relaxační hudbou.

 Relax centrum vám nabídne klasické, olejové, relaxační masáže lávovými kameny, antistresové zábaly z mořských řas, detoxikační a demineralizační zábaly a aromaterapii. Nedílnou součástí naší nabídky jsou také kosmetické procedury luxusní francouzskou kosmetikou Thalgo. Připravujeme rovněž wellness pobyty víkendové, wellness pobyty speciálně pro ženy či muže a fitness pobyty se zdravou stravou.

 

 

Kontakty

Hotel Synot
Nad Hřištěm 1891
686 03 Staré Město
  • tel: +420 572 541 745
  • tel: +420 739 604 119

www.synothotels.com

Aktuality

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

„NOVÝ“ GRANDGOTEL TATRA VÍTÁ PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY

25.07.2017

Náročná rekonstrukce původního hotelu Tatra skončila. Podle plánovaného termínu se dnes už Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích dočkal nového kabátu a stal se novým přírůstkem do rodiny ubytovacích zařízení v Beskydech. Navíc přinesl práci pěti desítkám zaměstnanců. Více zde...

Na Kyčerce bude „fičák“!

08.02.2017

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků. Více zde...

Další aktuality >