Hotel Synot

Staré Město

Hotel SYNOT patří k nejoblíbenějším wellness hotelům na Slovácku. Kromě vyhlášené kuchyně totiž nabízí služby nově zrekonstruovaného hotelového wellness centra. V zázemí hotelu najdete také široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, fotbal či další možnosti, které skýtá přilehlý sportovní areál.

 

Kvalitní a útulné ubytování

Pokoje jsou klimatizovány, pro hosty je k dispozici zdarma internetová přípojka, Wifi, trezor a televize se satelitním signálem.

 Hotel SYNOT je ideálním místem pro pracovní a přátelská setkání a pořádání malých i větších akcí. Kromě útulného lobby baru disponuje stylovou hospůdkou s letní terasou a salónkem.

 

Wellness hotel v srdci Slovácka

 Hotel SYNOT nabízí pestrou škálu služeb moderního hotelového wellness centra. Zajímavý interiér
a příjemná atmosféra vás vtáhnou do světa absolutního odpočinku a relaxace.

 Aquacentrum nadchne bazénem s protiproudem a perlátorem, křišťálově průzračnou lázní o teplotě 28 °C a vodní masáží ve dvou whirlpoolech. Sauna Word vás vtáhne do exkluzivního světa plného tepla a vůní. Nabídne vám solnou parní lázeň, aroma parní lázeň, finskou saunu, aroma saunu, tepidarium s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem a odpočinkovou místnost s relaxační hudbou.

 Relax centrum vám nabídne klasické, olejové, relaxační masáže lávovými kameny, antistresové zábaly z mořských řas, detoxikační a demineralizační zábaly a aromaterapii. Nedílnou součástí naší nabídky jsou také kosmetické procedury luxusní francouzskou kosmetikou Thalgo. Připravujeme rovněž wellness pobyty víkendové, wellness pobyty speciálně pro ženy či muže a fitness pobyty se zdravou stravou.

 

 

Kontakty

Hotel Synot
Nad Hřištěm 1891
686 03 Staré Město
  • tel: +420 572 541 745
  • tel: +420 739 604 119

www.synothotels.com

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >