Grandhotel Tatra

Velké Karlovice

Grandhotel Tatra Velké Karlovice je neodmyslitelnou součástí Valašska a současně pomyslným vstupním rezortem do malebné a rázovité oblasti Velkých Karlovic. Je vyhledávaným cílem tisíců turistů, kteří chtějí objevovat nejen přírodní scenérie Beskyd a Javorníků, ale také lidovou architekturu a v neposlední řadě tradiční a poctivou valašskou gastronomií.

Lídr na trhu cestovního ruchu na Valašsku

Do regionu přináší vysokou úroveň služeb, špičkovou gastronomii, unikátní wellness, kongresové centrum a osobní přístup ke klientům. Velké Karlovice jsou vyhledávaným cílem turistů během celého roku. Beskydy nabízí nádherné přírodní scenérie, lidovou architekturu, možnosti lyžování (Ski areál Synot Kyčerka), turistiky a cykloturistiky (BikePark Kyčerka).

Grandhotel Tatra je ideálním místem na relax, ale i práci – nově otevřené konferenční centrum v překrásném prostředí Beskyd Vám určitě přinese desítky nových nápadů.

Hotelová restaurace přináší lokální gastronomii v moderním provedení s využitím surovin od místních farmářů s velkým výběrem vín a unikátní vinotékou Raxi.

Nechte se hýčkat i v našem wellness centru se čtyřmi saunami, bazénem, dvěma vířivkami, masážemi a fitness. Pokud budete chtít relaxovat v soukromí, přinášíme Vám Private Spa s vlastní vířivkou, saunou, relaxační zónou a párovou masáží.

 

Pohodlné a klidné

Grandhotel Tatra svým návštěvníkům nabízí bohatou nabídku ubytovacích kapacit, ve kterých naleznete potřebné pohodlí a klid. Vychutnáte si tak jedinečnou atmosféru prostředí v samém srdci Valašska, doplněnou o kvalitní služby, kterými hotel disponuje. Návštěvníkům je k dispozici 42 komfortně zařízených pokojů.

 

Bohaté Wellness & SPA centrum

 

Nadstandardně vybavené hotelové wellness centrum, ve kterém se můžete nechat hýčkat a unášet na vlnách odpočinku, pohody a relaxace. Hotelový personál se postará o to, abyste odcházeli s pocitem maximálního uvolnění.

 

K dispozici je:

 

•   2 x venkovní whirpool

•  Bazén

•  Masáže

•  4 špičkové sauny KLAFS

•  Fitness centrum

•  Privátní Spa

Kontakty

Grandhotel Tatra
Na Mikulcově 505
756 06 Velké Karlovice

www.grandhoteltatra.cz

Aktuality

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

„NOVÝ“ GRANDGOTEL TATRA VÍTÁ PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY

25.07.2017

Náročná rekonstrukce původního hotelu Tatra skončila. Podle plánovaného termínu se dnes už Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích dočkal nového kabátu a stal se novým přírůstkem do rodiny ubytovacích zařízení v Beskydech. Navíc přinesl práci pěti desítkám zaměstnanců. Více zde...

Na Kyčerce bude „fičák“!

08.02.2017

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků. Více zde...

Další aktuality >