Grandhotel Tatra

Velké Karlovice

Grandhotel Tatra Velké Karlovice je neodmyslitelnou součástí Valašska a současně pomyslným vstupním rezortem do malebné a rázovité oblasti Velkých Karlovic. Je vyhledávaným cílem tisíců turistů, kteří chtějí objevovat nejen přírodní scenérie Beskyd a Javorníků, ale také lidovou architekturu a v neposlední řadě tradiční a poctivou valašskou gastronomií.

Lídr na trhu cestovního ruchu na Valašsku

Do regionu přináší vysokou úroveň služeb, špičkovou gastronomii, unikátní wellness, kongresové centrum a osobní přístup ke klientům. Velké Karlovice jsou vyhledávaným cílem turistů během celého roku. Beskydy nabízí nádherné přírodní scenérie, lidovou architekturu, možnosti lyžování (Ski areál Synot Kyčerka), turistiky a cykloturistiky (BikePark Kyčerka).

Grandhotel Tatra je ideálním místem na relax, ale i práci – nově otevřené konferenční centrum v překrásném prostředí Beskyd Vám určitě přinese desítky nových nápadů.

Hotelová restaurace přináší lokální gastronomii v moderním provedení s využitím surovin od místních farmářů s velkým výběrem vín a unikátní vinotékou Raxi.

Nechte se hýčkat i v našem wellness centru se čtyřmi saunami, bazénem, dvěma vířivkami, masážemi a fitness. Pokud budete chtít relaxovat v soukromí, přinášíme Vám Private Spa s vlastní vířivkou, saunou, relaxační zónou a párovou masáží.

 

Pohodlné a klidné

Grandhotel Tatra svým návštěvníkům nabízí bohatou nabídku ubytovacích kapacit, ve kterých naleznete potřebné pohodlí a klid. Vychutnáte si tak jedinečnou atmosféru prostředí v samém srdci Valašska, doplněnou o kvalitní služby, kterými hotel disponuje. Návštěvníkům je k dispozici 42 komfortně zařízených pokojů.

 

Bohaté Wellness & SPA centrum

 

Nadstandardně vybavené hotelové wellness centrum, ve kterém se můžete nechat hýčkat a unášet na vlnách odpočinku, pohody a relaxace. Hotelový personál se postará o to, abyste odcházeli s pocitem maximálního uvolnění.

 

K dispozici je:

 

•   2 x venkovní whirpool

•  Bazén

•  Masáže

•  4 špičkové sauny KLAFS

•  Fitness centrum

•  Privátní Spa

Kontakty

Grandhotel Tatra
Na Mikulcově 505
756 06 Velké Karlovice

www.grandhoteltatra.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >