Restaurace U Dvořáků

Restaurace U Dvořáků

Uherské Hradiště - Mařatice

Nově zrekonstruovaná, stylová restaurace z konce 19. století, která vznikla jako přístavba nad dobovým vinným sklepem, je již mnoho let oblíbeným místem Hradišťanů i návštěvníků města. A právem.

Le Nautic

Uherské Hradiště

Le Nautic

Originální večerní bar plný hudby, zábavy, zážitků, dobrého jídla i pití. To je Le Nautic. Sloganem provozovny je BAR FOR FUN a tomu také odpovídá pestrý program, který je tematicky připravován pro každý víkend.

U hejtmana Šarovce

Uherské Hradiště

U hejtmana Šarovce

Stylový **** hotel U hejtmana Šarovce v centru Uherského Hradiště nabízí nevšední zážitky, ve kterých se snoubí kouzlo drsné irské krajiny a slovácké pohostinnosti. Navazuje na tradici po celé České republice proslulé restaurace, která byla značkou kvality pro všechny, kteří přijížděli do metropole Slovácka. Náročná rekonstrukce dopřála celému objektu komfort 21. století.

Hospoda Kyčerka

Velké Karlovice

Hospoda Kyčerka

Pravou valašskou atmosféru a především poctivou domácí kuchyni nabízí stylová hospoda Kyčerka ve Velkých Karlovicích, která je umístěna přímo na úpatí oblíbeného SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA. Působivý interiér doplňuje stylová udírna na masa, sýry a ryby a venkovní víceúčelový gril, na který se vejdou jak celá jehňata a selata, tak dlouhé živáně.

Vinné sklepy Mařatice

Uherské Hradiště

Vinné sklepy Mařatice

Objevte kouzlo historických vinných sklepů v Mařaticích. Prožijte neopakovatelné zážitky v jedinečném prostředí okořeněné domácí slováckou kuchyní, lahodnými moravskými víny i tóny cimbálových muzik. Ve dvou malebných sklepích s celkovou kapacitou až 120 osob pro vás připravíme kouzelné posezení s přáteli, firemní večírek, rodinnou oslavu nebo jinou akci připravenou přesně podle vašich představ.