Office centrum SYNOT

Uherské Hradiště - Mařatice

Office centrum SYNOT nabízí možnost krátkodobých pronájmů nadstandardně vybavených administrativních prostor, které mohou využít nejen podnikatelé k pořádání školení, seminářů a větších i menších pracovních jednání, ale také ostatní zájemci k pořádání oslav, svatebních hostin či netradičních zážitkových programů. Klienti si zde mohou vybrat hned z několika salónků a sálů.

 

Komfortně dostupné

Přestože je Office centrum SYNOT umístěno v okrajové části města, je velmi dobře dopravně dostupné. Přímo v areálu centra jsou k dispozici desítky hlídaných parkovacích míst.
Pro zajištění úplného komfortu všech hostů je budova vybavena vlastním gastronomickým zázemím, které zjednoduší přípravu jak odpolední kávy, tak náročnějšího rautu. Využít můžete také přilehlou zahradu s možností venkovního grilování a posezení u krbu. O ubytování hostů se může postarat v Uherském Hradišti hotel Slunce nebo stylový hotel U hejtmana Šarovce, ve Starém Městě pak hotel SYNOT s jeho oblíbeným wellness centrem a sportovním zázemím.

 

Spojení s tradicemi

 Office centrum SYNOT se nachází v samém srdci "zlaté uličky" královského města Uherské Hradiště. Vinohradská ulice je vzácnou dochovanou ukázkopu tradice měšťanského vinařství.

Historické barokní sklepy obklopené krásnými vinohrady často ožívají nejen tóny místních cimbálových muzik a tancem folklorních souborů, ale také vůní místních gastronomických specialit. lahodné víno ze zdejších vinohradů se tak snoubí s pohostinností a srdečností místních lidí, stejně jako s mistrovským umem slováckých kuchařů, řezníků a uzenářů. Vinné sklepy pak skýtají ideální řešení pro posezení s přáteli či obchodními partnery a zážitky bohaté večírky či oslavy.

Přehled prostor

Přehled prostor

Moderní vybavení považujeme za standard. Wi-Fi připojení v celém objektu. Klimatizované všechny prostory centra. Kvalitní multimediální technika. Více zde...

Komfortní a dostupné

Komfortní a dostupné

Přestože je Office centrum SYNOT umístěno v okrajové části města, je velmi dobře dopravně dostupné. Více zde...

Kontakty

Office centrum SYNOT
Vinohradská 907
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice
  • tel: +420 739 604 067

www.synotrealestate.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >