Le Nautic

Uherské Hradiště

Originální večerní bar plný hudby, zábavy, zážitků, dobrého jídla i pití. To je Le Nautic. Sloganem provozovny je BAR FOR FUN a tomu také odpovídá pestrý program, který je tematicky připravován pro každý víkend.

Hosté se tak mohli zúčastnit například festivalu citronů, víkendu v kubánském stylu, večerů inspirovaných Jamesem Bondem a řady dalších akcí. Skvělé a levné drinky, soutěže a kuchyně, fungující až do druhé hodiny ranní, nabízející jednoduchá, ale kvalitní jídla vyráběná z čerstvých surovin od místních producentů, jen podtrhují skvělou atmosféru.

Tu umocňuje také kvalitní ozvučení, které je doménou především pro známé DJs, ale také živé hudební produkce. Vstup do baru je pochopitelně zdarma.

Na bar Le Nautic navazuje komplex s krásným kasinem ve stylu Las Vegas, moderním sport barem, ale také oblíbeným pokerovým klubem, ve kterém se několikrát týdně pořádají hodně navštěvované pokerové turnaje.

Fun programy s živou ruletou, Black Jackem nebo pokerem jsou čas od času připravovány také v baru Le Nautic. Nehraje se však o peníze, ale pouze pro zábavu.

 

Hudební bar a restauraci Le Nautic najdete v srdci Uherského Hradiště, v ulici Prostřední 40. Zažít zde můžete téměř cokoliv, jen ne nudu. Otevřen je každé úterý, čtvrtek, pátek a sobotu, a to vždy od 18 hodin.

 

 Bližší informace na stránkách www.facebook.com/LeNauticUH

Kontakty

Le Nautic
Prostřední ulice 40
686 01 Uherské Hradiště
  • tel: +420 737 277 054

www.pasazmenton.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >