Rožnovský rynek

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnovský Rynek je stylová restaurace s vestavěným interiérem inspirovaná rožnovským náměstím z 2. poloviny 18. století. Na náměstí se tehdy střídaly starší roubené stavby s novějšími vyzdívanými. Prostory jsou upraveny tedy tak, aby každý návštěvník viděl, jak se na konci 18. století stavělo a žilo.

 

Nejen krajové speciality

 Restaurace nabízí nejvybranější pokrmy tradiční krajové kuchyně v modení úpravě.  V nabídce najdete třeba pohanku na cibulce s kuřecím masem a houbami, jehněčí kýtu pečenou na víně, pečenou kachničku, ale i steaky z kotlety, ze svíčkové připravené na hříbkách či smetanové kapustě nebo halušky na více způsobů.

 Pro dokreslení atmosféry a jedinečného zážitku si můžete pravidelně v úterý a čtvrtek poslechnout valašskou cimbálovou muziku. U muzicírování vám zajisté zachutnají také kvalitní moravská vína. Víkendové večery pak zpříjemní grilování na rožni přímo před vámi.

 

Centrum kulturního dění

 Restaurace Rožnovský Rynek je situována v budově Společenského domu, který představuje svou originalitou a charakterem to nejlepší v Rožnově pod Radhoštěm. Nachází se na okraji městského parku, jen pár kroků od centra a Valašského muzea v přírodě. Nejen díky této poloze, ale také díky svému zázemí je Společenský dům centrem kulturního dění v Rožnově pod Radhoštěm.

Salónek je pak ideálním řešením pro pořádání menších a komornějších akcí. S kapacitou 40 míst je ideální volbou pro pořádání školení, prezentací nebo soukromých oslav.

 Společenský sál se využívá pro divadelní představení, koncerty, plesy, kongresy a sympozia. Disponuje celkem 220 místy k sezení a 500 místy ke stání. Velké pódium (6,7 x 9 metrů), kompletní jevištní technika, ale například i bezbariérový přístup dávají pořadatelům kvalitní předpoklady pro úspěch jejich akcí.

 Sport bar nabídne nejen možnost sledování sportovních utkání na plazmových TV v příjemném klimatizovaném prostředí, ale také možnost využít nejširší kurzovou nabídku společnosti SYNOT TIP.

 Venkovní zahrádka potěší především během slunných dnů, kdy nabídne příjemné posezení na okraji rožnovského parku. V zimě je pak dějištěm pravých valašských zabijaček.

 

Valašský catering

 Restaurace Rožnovský Rynek je připravena pro vás zajistit komplexní cateringové služby, a to jak v prostorách Společenského domu, tak přímo ve vaší firmě nebo jiných prostorách. Rauty, občerstvení na večírcích a zahradních party, svatby, originální valašské zabijačky, košty slivovice, řízené degustace vín a mnoho dalších akcí pro vás zajistí zkušený tým našich pracovníků. Reference na našich webových stránkách.

 

 

 

Kontakty

Rožnovský rynek
Palackého 487
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
  • tel: +420 571 656 089

www.restauraceroznov.cz

Aktuality

„NOVÝ“ GRANDGOTEL TATRA VÍTÁ PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY

25.07.2017

Náročná rekonstrukce původního hotelu Tatra skončila. Podle plánovaného termínu se dnes už Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích dočkal nového kabátu a stal se novým přírůstkem do rodiny ubytovacích zařízení v Beskydech. Navíc přinesl práci pěti desítkám zaměstnanců. Více zde...

Na Kyčerce bude „fičák“!

08.02.2017

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků. Více zde...

Na Kyčerce změří síly nejmenší lyžaři!

25.01.2017

Ski areál SYNOT Kyčerka láká veřejnost na další atraktivní program. Aktuálně to jsou překážky pro snowboardisty, jehněčí hody a pohárový závod pro děti. Více zde...

Další aktuality >