Nechte se pozvat do malebného moravského kraje, který proslul lidovými tradicemi, působivými historickými památkami, přírodními scenériemi, vínem i všudypřítomnou pohostinností. Nikde jinde nenarazíte na takovou koncentraci živého folkloru.

Zavítat na Slovácko se vyplatí, a to nejen v souvislosti s účastí na folklorních slavnostech. Nezapomenutelnou atmosféru si můžete vychutnat také při posezení s přáteli ve vinných sklepích. Stejně vyhlášená je také originální slovácká kuchyně. Kvalitní ubytování doplněné jak o bohaté možnosti aktivního trávení volného času, tak zázemí pro kongresovou turistiku je pak již samozřejmostí.

Metropolí Slovácka je královské město Uherské Hradiště. V jeho bezprostřední blízkosti můžete poznávat prameny české státnosti i křesťanství, obdivovat historii hradu Buchlov či zámku Buchlovice, poddat se letní i zimní turistice v romantické přírodě nebo se seznámit s místní tradiční lidovou kulturou při nespočtu lidových obyčejových slavností v průběhu celého roku.

To, co pohladí duši, pak pohladí také jazyk. Mezi doušky kvalitního moravského vína a pravé slovácké slivovice si můžete dopřát gurmánský zážitek ze slovácké zabijačky, pečené kačeny se zelím, moravského uzeného s trnkovou omáčkou, vlčnovských vdolečků apod.

Sklepy Mařatice

Sklepy Mařatice

Uherské Hradiště

Le Nautic

Uherské Hradiště

Le Nautic

Originální večerní bar plný hudby, zábavy, zážitků, dobrého jídla i pití. To je Le Nautic. Sloganem provozovny je BAR FOR FUN a tomu také odpovídá pestrý program, který je tematicky připravován pro každý víkend.

U hejtmana Šarovce

Uherské Hradiště

U hejtmana Šarovce

Stylový čtyřhvězdičkový hotel U hejtmana Šarovce nabízí nevšední zážitky, ve kterých se snoubí kouzlo drsné irské krajiny a slovácké pohostinnosti. Zrekonstruovaná historická budova, v níž je umístěno luxusní ubytovací zařízení a od roku 2017 nově Kozlovna U Hejtmana Šarovce s letní zahrádkou, se nachází v centru Uherského Hradiště.

Hotel a pasáž Slunce

Uherské Hradiště

Hotel a pasáž Slunce

Nejstarší dochovaná budova renesančního stylu v královském městě Uherském Hradišti našla díky rozsáhlé investici a velmi citlivé rekonstrukci společnosti SYNOT REAL ESTATE využití v podobě luxusního hotelu a moderní obchodní pasáže.

Restaurace U Dvořáků

Uherské Hradiště - Mařatice

Restaurace U Dvořáků

Nově zrekonstruovaná, stylová restaurace z konce 19. století, která vznikla jako přístavba nad dobovým vinným sklepem, je již mnoho let oblíbeným místem Hradišťanů i návštěvníků města. A právem.

Office centrum SYNOT

Uherské Hradiště - Mařatice

Office centrum SYNOT

Office centrum SYNOT nabízí možnost krátkodobých pronájmů nadstandardně vybavených administrativních prostor, které mohou využít nejen podnikatelé k pořádání školení, seminářů a větších i menších pracovních jednání, ale také ostatní zájemci k pořádání oslav, svatebních hostin či netradičních zážitkových programů. Klienti si zde mohou vybrat hned z několika salónků a sálů.

Hotel Synot

Staré Město

Hotel Synot

Hotel SYNOT patří k nejoblíbenějším wellness hotelům na Slovácku. Kromě vyhlášené kuchyně totiž nabízí služby nově zrekonstruovaného hotelového wellness centra. V zázemí hotelu najdete také široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, fotbal či další možnosti, které skýtá přilehlý sportovní areál.