Nechte se pozvat do malebného moravského kraje, který proslul lidovými tradicemi, působivými historickými památkami, přírodními scenériemi, vínem i všudypřítomnou pohostinností. Nikde jinde nenarazíte na takovou koncentraci živého folkloru.

Zavítat na Slovácko se vyplatí, a to nejen v souvislosti s účastí na folklorních slavnostech. Nezapomenutelnou atmosféru si můžete vychutnat také při posezení s přáteli ve vinných sklepích. Stejně vyhlášená je také originální slovácká kuchyně. Kvalitní ubytování doplněné jak o bohaté možnosti aktivního trávení volného času, tak zázemí pro kongresovou turistiku je pak již samozřejmostí.

Metropolí Slovácka je královské město Uherské Hradiště. V jeho bezprostřední blízkosti můžete poznávat prameny české státnosti i křesťanství, obdivovat historii hradu Buchlov či zámku Buchlovice, poddat se letní i zimní turistice v romantické přírodě nebo se seznámit s místní tradiční lidovou kulturou při nespočtu lidových obyčejových slavností v průběhu celého roku.

To, co pohladí duši, pak pohladí také jazyk. Mezi doušky kvalitního moravského vína a pravé slovácké slivovice si můžete dopřát gurmánský zážitek ze slovácké zabijačky, pečené kačeny se zelím, moravského uzeného s trnkovou omáčkou, vlčnovských vdolečků apod.

Hotel a pasáž Slunce

Hotel a pasáž Slunce

Uherské Hradiště

Nejstarší dochovaná budova renesančního stylu v královském městě Uherském Hradišti našla díky rozsáhlé investici a velmi citlivé rekonstrukci společnosti SYNOT REAL ESTATE využití v podobě luxusního hotelu a moderní obchodní pasáže.

Vinné sklepy Mařatice

Uherské Hradiště

Vinné sklepy Mařatice

Objevte kouzlo historických vinných sklepů v Mařaticích. Prožijte neopakovatelné zážitky v jedinečném prostředí okořeněné domácí slováckou kuchyní, lahodnými moravskými víny i tóny cimbálových muzik. Ve dvou malebných sklepích s celkovou kapacitou až 120 osob pro vás připravíme kouzelné posezení s přáteli, firemní večírek, rodinnou oslavu nebo jinou akci připravenou přesně podle vašich představ.

U hejtmana Šarovce

Uherské Hradiště

U hejtmana Šarovce

Stylový **** hotel U hejtmana Šarovce v centru Uherského Hradiště nabízí nevšední zážitky, ve kterých se snoubí kouzlo drsné irské krajiny a slovácké pohostinnosti. Navazuje na tradici po celé České republice proslulé restaurace, která byla značkou kvality pro všechny, kteří přijížděli do metropole Slovácka. Náročná rekonstrukce dopřála celému objektu komfort 21. století.

Restaurace U Dvořáků

Uherské Hradiště - Mařatice

Restaurace U Dvořáků

Nově zrekonstruovaná, stylová restaurace z konce 19. století, která vznikla jako přístavba nad dobovým vinným sklepem, je již mnoho let oblíbeným místem Hradišťanů i návštěvníků města. A právem.

Le Nautic

Uherské Hradiště

Le Nautic

Originální večerní bar plný hudby, zábavy, zážitků, dobrého jídla i pití. To je Le Nautic. Sloganem provozovny je BAR FOR FUN a tomu také odpovídá pestrý program, který je tematicky připravován pro každý víkend.

Office centrum SYNOT

Uherské Hradiště - Mařatice

Office centrum SYNOT

Office centrum SYNOT nabízí možnost krátkodobých pronájmů nadstandardně vybavených administrativních prostor, které mohou využít nejen podnikatelé k pořádání školení, seminářů a větších i menších pracovních jednání, ale také ostatní zájemci k pořádání oslav, svatebních hostin či netradičních zážitkových programů. Klienti si zde mohou vybrat hned z několika salónků a sálů.

Hotel Synot

Staré Město

Hotel Synot

Hotel SYNOT patří k nejoblíbenějším wellness hotelům na Slovácku. Kromě vyhlášené kuchyně totiž nabízí služby nově zrekonstruovaného hotelového wellness centra. V zázemí hotelu najdete také široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, fotbal či další možnosti, které skýtá přilehlý sportovní areál.