Hotel Synot

Hotel Synot

Staré Město

Hotel SYNOT patří k nejoblíbenějším wellness hotelům na Slovácku. Kromě vyhlášené kuchyně totiž nabízí služby nově zrekonstruovaného hotelového wellness centra. V zázemí hotelu najdete také široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, fotbal či další možnosti, které skýtá přilehlý sportovní areál.

U hejtmana Šarovce

Uherské Hradiště

U hejtmana Šarovce

Stylový **** hotel U hejtmana Šarovce v centru Uherského Hradiště nabízí nevšední zážitky, ve kterých se snoubí kouzlo drsné irské krajiny a slovácké pohostinnosti. Navazuje na tradici po celé České republice proslulé restaurace, která byla značkou kvality pro všechny, kteří přijížděli do metropole Slovácka. Náročná rekonstrukce dopřála celému objektu komfort 21. století.

Valašské chalupy

Velké Karlovice

Valašské chalupy

Nechte se okouzlit stylovým ubytováním v dobových valašských chalupách a apartmánech. V malebném prostředí Valašska je pro vás připraveno několik plně vybavených chalup usazených do svahů údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.

Hotel Elizabeth

Trenčín

Hotel Elizabeth

Historický hotel Elizabeth byl postaven již v roce 1901 s původním názvem „Hotel Alžběta“. V roce 1921 byl přejmenován na hotel Tatra a tento název si udržel až donedávna. Dnes tento hotel, který se nachází v centru města Trenčín, přímo na úpatí hradu ze 13. století, nabízí ubytování v 79 pokojích.

Hotel a pasáž Slunce

Uherské Hradiště

Hotel a pasáž Slunce

Nejstarší dochovaná budova renesančního stylu v královském městě Uherském Hradišti našla díky rozsáhlé investici a velmi citlivé rekonstrukci společnosti SYNOT REAL ESTATE využití v podobě luxusního hotelu a moderní obchodní pasáže.