Valašské chalupy

Velké Karlovice

Nechte se okouzlit stylovým ubytováním v dobových valašských chalupách a apartmánech. V malebném prostředí Valašska je pro vás připraveno několik plně vybavených chalup usazených do svahů údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.

Nabídku ubytování pak doplňují 3 nové apartmány v hospodě Kyčerka a útulná chalupa Za Potokem. Přetrvávající kouzlo valašské historie a moderní komfort se zde snoubí s romantickými přírodními scenériemi, které lákají k odpočinku i aktivní relaxaci v průběhu celého roku.

 

Valašské roubenky

Každá chalupa je stylově vybavena a kromě ložnic nechybí plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s minibarem a satelitním TV, komfortní a plně vybavené sociální zázemí.

Valašské chalupy jsou vytápěny elektricky, pro dokreslení romantiky Valašska jsou však k dispozici také kachlová kamna na dřevo. Součástí areálu je sauna, venkovní krb s grilováním a whirpool s vlastním barem. A pokud máte doma svého čtyřnohého mazlíčka, klidně jej vezměte s sebou. Máme ubytování i pro něj a zdarma.

 Areál valašských chalup se tak může stát nejen cílem vaší letní či zimní dovolené, ale je připraven poskytnout dobré zázemí také pro pořádání školení, konferencí či třeba rodinných oslav.

 V zimě můžete pak využít přilehlý SKI AREÁL SYNOT KYČERKA, který disponuje 9 vleky, 2 440 metry sjezdových tratí, odbavovací kapacitou 6 450 osob za hodinu, v létě pak Bike Park i další atrakce Aktivity Parku Kyčerka.

 

Valašské apartmány

Nenechejte si ujít možnost poznat Valašsko i s jeho romantickou atmosférou a ubytujte se v jednom ze tří zbrusu nových apartmánů, které jsou přímo v suterénu hospody Kyčerka. Zažijete zde příjemnou relaxaci s dotekem přírody, historie i komfortu dnešní doby. Jednotlivé apartmány nabízí netradiční ubytování až pro 12 osob. Každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi připojením. Samozřejmostí je parkování přímo u objektu a úschovna sportovních potřeb.


Vyberte si svou Valašskou chalupu, ve které strávíte neopakovatelné chvíle. Více na www.valasske-chalupy.cz

 

 

 

 

Kontakty

Valašské chalupy
Pluskovec 772
756 06 Velké Karlovice
  • tel: +420 571 444 541
  • tel: +420 739 604 179

www.valasske-chalupy.cz

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >