Valašské chalupy

Velké Karlovice

Nechte se okouzlit stylovým ubytováním v dobových valašských chalupách a apartmánech. V malebném prostředí Valašska je pro vás připraveno několik plně vybavených chalup usazených do svahů údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.

Nabídku ubytování pak doplňují 3 nové apartmány v hospodě Kyčerka a útulná chalupa Za Potokem. Přetrvávající kouzlo valašské historie a moderní komfort se zde snoubí s romantickými přírodními scenériemi, které lákají k odpočinku i aktivní relaxaci v průběhu celého roku.

 

Valašské roubenky

Každá chalupa je stylově vybavena a kromě ložnic nechybí plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s minibarem a satelitním TV, komfortní a plně vybavené sociální zázemí.

Valašské chalupy jsou vytápěny elektricky, pro dokreslení romantiky Valašska jsou však k dispozici také kachlová kamna na dřevo. Součástí areálu je sauna, venkovní krb s grilováním a whirpool s vlastním barem. A pokud máte doma svého čtyřnohého mazlíčka, klidně jej vezměte s sebou. Máme ubytování i pro něj a zdarma.

 Areál valašských chalup se tak může stát nejen cílem vaší letní či zimní dovolené, ale je připraven poskytnout dobré zázemí také pro pořádání školení, konferencí či třeba rodinných oslav.

 V zimě můžete pak využít přilehlý SKI AREÁL SYNOT KYČERKA, který disponuje 9 vleky, 2 440 metry sjezdových tratí, odbavovací kapacitou 6 450 osob za hodinu, v létě pak Bike Park i další atrakce Aktivity Parku Kyčerka.

 

Valašské apartmány

Nenechejte si ujít možnost poznat Valašsko i s jeho romantickou atmosférou a ubytujte se v jednom ze tří zbrusu nových apartmánů, které jsou přímo v suterénu hospody Kyčerka. Zažijete zde příjemnou relaxaci s dotekem přírody, historie i komfortu dnešní doby. Jednotlivé apartmány nabízí netradiční ubytování až pro 12 osob. Každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi připojením. Samozřejmostí je parkování přímo u objektu a úschovna sportovních potřeb.


Vyberte si svou Valašskou chalupu, ve které strávíte neopakovatelné chvíle. Více na www.valasske-chalupy.cz

 

 

 

 

Kontakty

Valašské chalupy
Pluskovec 772
756 06 Velké Karlovice
  • tel: +420 571 444 541
  • tel: +420 739 604 179

www.valasske-chalupy.cz

Aktuality

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

„NOVÝ“ GRANDGOTEL TATRA VÍTÁ PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY

25.07.2017

Náročná rekonstrukce původního hotelu Tatra skončila. Podle plánovaného termínu se dnes už Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích dočkal nového kabátu a stal se novým přírůstkem do rodiny ubytovacích zařízení v Beskydech. Navíc přinesl práci pěti desítkám zaměstnanců. Více zde...

Na Kyčerce bude „fičák“!

08.02.2017

Lyžařský SKI areál SYNOT Kyčerka ve Velkých Karlovicích bude o tomto víkendu plný dětí. Chlapci a děvčata se tu v neděli mohou utkat ve druhém kole pohárového závodu Kyčerka 2017 – tentokrát s názvem Ski fičák pod Kantorků. Více zde...

Další aktuality >