ZELENÁ ŽABA

Trenčianske Teplice

Někdejší chlouba Trenčianských Teplic - termální koupaliště Zelená žaba - se znovu otevírá veřejnosti. Jen díky náročné a citlivé rekonstrukci může tento architektonický skvost meziválečné architektury sloužit i dalším generacím a navázat tak na období, kdy patřil mezi vyhlášené a vyhledávané lokality v oblasti cestovního ruchu na Slovensku

Stručná historie...

Provoz koupaliště Zelená žaba skončil v roce 2000. Legendární koupaliště bylo od této doby uzavřené z důvodu prasklého hlavního bazénu. Od té doby koupaliště chátralo a to až do roku 2013, kdy koupila skupina SYNOT. Skupina SYNOT se v rámci svých zkušeností v oblasti cestovního ruchu rozhodla koupaliště rekonstruovat, aby vyhovovalo požadavkům moderní doby, ale zároveň aby si zachovalo odkaz tehdejší architektury. Areál je přizpůsobený pro návštěvníky od těch nejmladších, až po tu nejstarší věkovou kategorii. Každý si zde přijde na své a může relaxovat dle svých představ.

Současný stav...

Koupaliště disponuje 33m dlouhým bazénem, ale kromě něj se zde nacházejí multifunkční hřiště, venkovní bowling, bazén pro děti pro které je po celý den připravený bohatý animační program. Restaurace, ze které je krásný výhled na celé údolí lázeňského a termálního městečka Trenčianské Teplice, grill bar, bufety a vinárna jsou provozovny, ve kterých personál ochotně a rychle připraví chutné pokrmy. Nejnáročnější klientela, preferující intimní zázemí může využít oddělenou VIP zónu, ve které jsou k dispozici dvě vířivky a kde si vychutná extra péči a starostlivost ze strany personálu. Exklusivitou areálu je unikátní saunový svět, který se nachází v příjemném lesním prostředí. Skládá se ze 4 venkovních saun, ochlazovacího bazénku, vířivky a převlékárny. Do této části koupaliště vedou příjemné vycházkové trasy s úžasným a půvabným pohledem na celý areál a samotné údolí.

Zelená žaba má pro Trenčianský region nesmírný význam - především do oblasti přináší čilý turistický ruch a současně rozšiřuje možnosti volnočasových aktivit obyvatel z okolí. Samozřejmostí je moderní odbavovací systém, nabídka sportovních aktivit, gastronomické provozovny a v neposlední řadě dostatečné parkovací prostory.

S areálem koupaliště se můžete seznámit v následující reportáži.

Více informací na FB!

Kontakty

ZELENÁ ŽABA
17. Novembra 17
914 51 Trenčianske Teplice

www.kupelezelenazaba.sk

Aktuality

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů

03.09.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

Sklepy Mařatice nabídnou 250 metrů dlouhý labyrint historických měšťanských sklepů. Více zde...

NA KYČERCE STARTUJE VÝSTAVBA VODNÍHO SVĚTA!

26.03.2019 | SYNOT REAL ESTATE, k.s.

V Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích začala stavba nového areálu Vodního světa. Jde o další investiční akci skupiny SYNOT, která v této lokalitě investovala již stovky milionů korun a další významné investice plánuje. Na místě se to již hemží řemeslníky. Více zde...

Další aktuality >