Grandhotel Tatra

Grandhotel Tatra

Velké Karlovice

Grandhotel Tatra Velké Karlovice je neodmyslitelnou součástí Valašska a současně pomyslným vstupním rezortem do malebné a rázovité oblasti Velkých Karlovic. Je vyhledávaným cílem tisíců turistů, kteří chtějí objevovat nejen přírodní scenérie Beskyd a Javorníků, ale také lidovou architekturu a v neposlední řadě tradiční a poctivou valašskou gastronomií.

ZELENÁ ŽABA

Trenčianske Teplice

ZELENÁ ŽABA

Někdejší chlouba Trenčianských Teplic - termální koupaliště Zelená žaba - se znovu otevírá veřejnosti. Jen díky náročné a citlivé rekonstrukci může tento architektonický skvost meziválečné architektury sloužit i dalším generacím a navázat tak na období, kdy patřil mezi vyhlášené a vyhledávané lokality v oblasti cestovního ruchu na Slovensku

Aktivity Park Kyčerka

Velké Karlovice

Aktivity Park Kyčerka

V samém srdci Valašska, v malebné krajině Velkých Karlovic, vznikl v roce 2011 ucelený rekreační a sportovní areál s názvem Aktivity Park Kyčerka, který nabízí během celého roku pestré balíčky rekreačních a sportovních aktivit. V zimě jde hlavně o plné využití zázemí moderního SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA, v létě zde ožívá nově vybudovaný bike park.

Ski areál Synot Kyčerka

Velké Karlovice

Ski areál Synot Kyčerka

SKI AREÁL SYNOT KYČERKA Velké Karlovice nabízí díky pětatřicetileté tradici a rozsáhlé modernizaci z let 2009 a 2010 nejlepší podmínky pro rodinné lyžování na Valašsku. Kvalitní a moderní sjezdové tratě doplněné jedinečnou nabídkou občerstvení přímo na svahu z něj dělají skutečný ráj lyžařů.

Kaple svatého Huberta

Velké Karlovice

Kaple svatého Huberta

Údolí Pluskovec je umístěno v překrásné oblasti uprostřed beskydských lesů, na které dohlíží řada myslivců. Proto také kaple, jejíž stavba byla ukončena na podzim roku 2014, získala jméno jejich patrona, svatého Huberta, a stala se příjemným místem k jejich setkávání.